Adler Agro/New Holland - Uroczyście w Giżycku

Adler Agro/New Holland - Uroczyście w Giżycku

Białostocka firma Adler Agro, diler koncernu New Holland na Podlasiu, intensyfikuje swoją działalność w woj. warmińsko-mazurskim. Temu celowi służy nowo otwarty oddział w Giżycku, mający ułatwić obsługę rolników z tego terenu. Uroczystość odbyła się 14 czerwca, przy udziale przedstawicieli marki New Holland, z Alessandro Maritano, prezydentem na teren EMEA (Europa, Środkowy Wschód i Afryka) na czele. 


Przybyłych gości powitał zarząd firmy, którego prezes, Tomasz Sikorski, wygłosił kilka zdań powitania: – Nasz nowy oddział w Giżycku, jak Państwo widzicie, dedykowany jest dla naszej głównej marki, marki New Holland, z którą współpracujemy już bardzo długo. Chciałbym serdecznie przywitać wszystkich gości, w szczególności Alessandro Maritano, który jeszcze 10 lat temu zarządzał polskim oddziałem New Holland i to właśnie pod jego rządami marka New Holland „wskoczyła” na I miejsce w sprzedaży ciągników i do dziś broni tego tytułu. Witam również Adama Sulaka, dyrektora biznesowego New Holland w Polsce, Piotra Wiaka - dyrektora handlowego New Holland, Łukasza Chęcińskiego - kierownika marketingu New Holland, Marka Bączyka - odpowiedzialnego za serwis oraz Krzysztofa Melona, który jest odpowiedzialny za rozwój sieci dilerskiej w Polsce.
Alessandro Maritano: – Dzisiejszy dzień jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i zaszczytem. Każdy nowy punkt na mapie dystrybucji produktów New Holland traktujemy jako narodziny nowego dziecka. Kiedy tylko mam możliwość, staram się być obecny na tego typu wydarzeniach, ponieważ jest to bardzo ważny element naszej polityki jako producenta. Jest to też kolejny element składowy naszej strategii, jaką New Holland realizuje nie tylko na rynku polskim, ale też w całej Europie. Dzięki tej strategii możemy być w Polsce numerem 1 od 9 lat. Chciałbym podziękować właścicielom firmy Adler Agro za odwagę i wejście w nowy teren, a Państwa serdecznie zapraszam do nowego „domu” New Hollanda na Mazurach. Tu zaczyna się nowa historia marki New Holland, na tym terenie.

TK

Reklama
Powiązane artykuły