[ATR] Technika A-lima-Bis

A-Lima-Bis - Przydatne opcje

Data publikacji:

Wozy paszowe Alimamix Evolution cieszą się dobrą opinią użytkowników m.in. za sprawą solidnego wykonania i licznych opcji. Elementem łączącym oba te elementy jest rozwiązanie zwiększające żywotność maszyn tego typu - system +Size, prezentowany podczas wrześniowych targów Agro Show w Bednarach.

Rozwiązanie firmy Alima-Bis (prezentowane na przykładzie wozu dwuślimakowego o pojemności 24 m³) - popularne wśród klientów przedsiębiorstwa w Wielkiej Brytanii czy Szwecji - polega na wspawaniu dodatkowej warstwy stali w dolnej części ściany paszowozu, czyli tam, gdzie wycieranie jest najbardziej intensywne.

– Dodatkowa wkładka o wysokości od 0,5 do 1 m ma grubość 3 mm, dzięki czemu uzyskujemy grubość ściany wynoszącą 11 mm. Rozwiązanie +Size, które może być wykonane ze stali nierdzewnej lub stali węglowej, dostępne jest dla wszystkich modeli wozów Evolution. Zadbaliśmy również o wydłużenie żywotności ślimaka, który jest obspawany na całej krawędzi stalą nierdzewną. Brytyjskie doświadczenie przekonują, że żywotność ślimaka można tym sposobem wydłużyć do 1,5 razy. Zależy to oczywiście od jakości paszy, czasu mieszania . . .

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express 21/2017
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.