Technika

A-Lima-Bis - Nie ma to jak swoje

Data publikacji:

Produkowane przez firmę A-Lima-Bis wozy paszowe Alimamix Evolution Selfer, od teraz są wyposażone we własny układ hydrauliczny.

Dzięki temu rozwiązaniu została wyeliminowana m.in. konieczność podłączania przewodów hydraulicznych maszyny do ciągnika. Odchodzi również problem mieszania oleju paszowozu z olejem ciągnika.

Do listy zalet wynikających z faktu posiadania własnej hydrauliki należy dodać również: możliwość współpracy z ciągnikami o zbyt niskiej wydajności hydrauliki zewnętrznej czy proste i szybkie podłączanie paszowozu do ciągnika, co ma szczególnie znaczenie w gospodarstwach, gdzie ciągnik pracuje również z innymi maszynami. Zdaniem producenta hydraulika pozwoli również obniżyć koszty eksploatacyjne, zarówno po stronie ciągnika jak i paszowozu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.