Nowości Wozy paszowe

Wóz paszowy A-Lima-Bis Evolution w wersji Pro

Data publikacji:

Firma A-lima-Bis ze Środy Wielkopolskiej z początkiem br. wprowadziła do swojej oferty nowe wozy paszowe serii Evolution Pro. Maszyny te są przeznaczone dla wymagających co do jakości oraz wyposażenia klientów.

Seria Evolution Pro to wozy jednoślimakowe o pojemności od 8 do 16 m³ oraz dwuślimakowe o pojemności od 12 do 30 m³. Na specjalne zamówienie firma A-lima-Bis oferuje także wersje trzyślimakowe. W wozach Evolution Pro można znaleźć wiele nowych rozwiązań usprawniających pracę tych maszyn. Przebudowano ramę nośną, która obecnie uległa skróceniu, dyszel posiada zaczep z regulacją wysokości i możliwość ustawienia pozycji górnej lub dolnej.

Zapewniono dzięki temu wygodne sprzężenie wozu paszowego z ciągnikiem oraz większą łatwość manewrowania. Konstruktorzy A-lima-Bis zmienili także budowę zbiornika paszowego i ślimaków, co usprawniło cięcie i mieszanie pasz włóknistych. Poprawie uległa płynność zadawania paszy dzięki powiększeniu okna wysypowego do 110 cm oraz poszerzeniu taśmy wyładunkowej o 15 cm. Zmodyfikowano budowę drabinki inspekcyjnej z wygodną stopnicą, a wyświetlacz wagi umieszczono na ruchomym ramieniu.

Nowością w wozach paszowych serii Evolution Pro jest również pilot - Evo Pad, który pozwala zdalnie sterować maszyną. Wszystkie układy wozów paszowych zostały zabudowane i zabezpieczone zamykaną pokrywą, podnoszoną w wygodny sposób za pomocą siłownika gazowego, przez co zwiększono bezpieczeństwo i komfort pracy.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.