Współpraca w Polsce

Współpraca w Polsce

Po kilku wcześniejszych próbach stworzenia sieci handlowej w Polsce duńska firma Dal-Bo porozumiała się w tej kwestii z firmą Promodis. Dzięki temu porozumieniu klienci będą mieli dostęp do produktów Dal-Bo, do części i do serwisu w 22 punktach handlowych sieci Promodis w Polsce.

W sieci dystrybucji Promodis w Polsce możemy pochwalić się wykwalifikowanym zespołem, profesjonalnym i chętnym do pomocy w wyborze technologii Dal-Bo. Dopasujemy odpowiednie narzędzia, części i roztoczymy niezbędną opiekę serwisową - tłumaczy Krzysztof Kinstler, dyrektor handlowy polskiego oddziału sieci Promodis.

– Dal-Bo to specjalistyczne maszyny, produkowane i ulepszane dla zwiększania plonów w gospodarstwach. Dopasowane do potrzeb polskiego rolnika – dodaje Justyna Brzustewicz, menedżer marki Dal-Bo w Polsce.

Duński producent jest na rynku już od ponad 70 lat. W gamie produktów Dal-Bo znaleźć można agregaty uprawowe, wały, maszyny do głębokiej uprawy uproszczonej, rozwiązania na ścierniska oraz maszyny do pielęgnacji TUZ. Taki asortyment bardzo dobrze uzupełnia portfolio produktów oferowanych w sieci Promodis.


Reklama
Powiązane artykuły