[ATR] Aktualności Fendt

559 ciągników Fendt na hiszpańskim polu

Data publikacji:

Ponad 4000 odwiedzających wzięło udział w Fendtgüinos, największej wystawie odbywającej się pod sztandarem Fendt'a w Hiszpanii.

Ósma edycja popularnej imprezy odbyła się w północnej części kraju na farmie o powierzchni 26 ha w Cervatos de la Cueza (Palencia). miejsce to znajdowało się na obszarze uprawy zbóż, w pobliżu winnic w Burgos i Valladolid oraz gospodarstw hodowlanych w Asturii i Galicji.

Fendt wprowadził na wystawę pełną gamę ciągników Vario od 200 do flagowego 1050, a odwiedzający mogli zobaczyć szeroką gamę maszyn w akcji, od zaczepianego opryskiwacza Rogator 344 do prasy Rotana 130 F Xtra 17. Najważniejszym wydarzeniem dla wielu był wielki finał i parada ponad 500 ciągników.

Fendtgüinos przekształciło się w wielkie wydarzenie dla społeczności Fendt w Hiszpanii od pierwszej edycji w Tordesillas (Valladolid) w 2008 r. (99 ciągników / 2000 odwiedzających). Następny odbędzie się w 2021 roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.