Aktualności

5 za 5 z firmą Mandam

Data publikacji:

Firma Mandam poszerzyła swoją ofertę o nowy produkt jakim jest "5 za 5". To program opcjonalnego przedłużenia gwarancji na konstrukcję stalową naszych maszyn (z wyłączeniem elementów roboczych, hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, a także powłoki lakierniczej).

    5 za 5 z firmą Mandam

Jak to działa? Klient decydujący się na wykupienie przedłużonej gwarancji na maszynę obciążany jest kosztem 5% wartości wersji podstawowej maszyny. W ten sposób za 5% dopłaty otrzymuje przedłużoną do 5 lat gwarancję na ramę maszyny.

"5 za 5" czyli opcjonalnie przedłużona gwarancja obejmuje konstrukcję stalową naszych maszyn (z wyłączeniem elementów roboczych, hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych, a także powłoki lakierniczej), jej ewentualne pęknięcia, odkształcenia plastyczne powstałe podczas prawidłowego użytkowania maszyny. 

Opcje przedłużonej gwarancji należy wykupić najpóźniej w momencie odbioru maszyny u dystrybutora Mandam.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atrexpress

zobacz więcej

Pokaz opryskiwacza HARDI AEON CENTURAline


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Pokaz robota autonomicznego - NAIO ORIO


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.