[ATR] Aktualności

2000 samobieżnych Silokingów

Data publikacji:

Piętnaście lat po wprowadzeniu na rynek pierwszego samojezdnego wozu paszowego niemiecki producent wozów paszowych Siloking Mayer Maschinenbau dostarczył 2.000 maszynę.

Wprowadzony na wystawę maszyn do hodowli zwierząt EuroTier w Hanowerze w 2004 r., Nowatorski trzypunktowy projekt pierwszej samojezdnej wersji firmy zapewnił jeden z prestiżowych złotych medali wystawy.

Produkowane w Tittmoning w Bawarii dziś maszyny samobieżne, od najmniejszych modeli SelfLine 4.0 Compact (od 12 m3 do 16 m3) do wersji System 1000+ (od 25 m3 do 32 m3), są podstawową działalnością firmy.

Rynek nadal rośnie. 10 lat zajęło sprzedanie pierwszych 1000 sztuk (od 2004 do 2014), ale tylko pięć lat, aby osiągnąć próg 2000.

Niemiecki producent wozów paszowych ma własne oddziały handlowe i serwisowe w Rosji, Brazylii i Chinach, a także sieć dealerów na całym świecie. Z pomocą ponad 420 pracowników, wozy paszowe Siloking są dystrybuowane w ponad 50 krajach.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atr express - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.